Alev Danışmanlık İmge

Alev Danışmanlık

Yurtdışında ticaret ve kültürel tanıtım için her türlü sosyo-ekonomik analizlerimizle kültürel raporlarımızı bu birimimiz üzerinden hazırlıyoruz.

Ticari Projeler

Türk ürünlerinin yurtdışında satışı ile ilgili iş ilişkilerini kurma, düzenleme, fuar ve benzeri ortamlarda temsil hizmeti ile yurtdışında mağaza açma gibi ihracata yönelik hizmetler sunuyoruz.

Turizm Projeleri

Türkiye'ye turist çekmek için gerekli hamleler hakkında danışmanlık hizmeti veriyor, Türkiye turizminin güç kazanması için yurtdışında Türkiye'yi tanıtan projeler hazırlıyoruz.

Kültürel Projeler

Türkiye hakkında kültürel tanıtım projelerini, Anadolu’daki hayat, gelenek ve göreneklerle ilgili araştırmaları, analizleri ve raporları uluslararası standartta etkin anlatım teknikleri ile hazırlıyoruz.
Ticari Danışmanlık
Tercümanlık
Kültürel Danışmanlık
Tarih Konularında Danışmanlık
Murat Kutluer

Murat Kutluer

Proje Müdürü, Ajans 869
"Türk ürünlerinin yurtdışında satışını zorlaştıran faktörlerden biri Osmanlı'dan batıya göçmüş azınlıkların kültürümüzü başka ülkeler adı altında markalaştırmış olması. Bu açıdan Türkiye'nin tanıtımı komşu ülkelere kıyasla daha yoğun ilgi gerektiriyor."

BİRİMLERİMİZ

Sunduğumuz bütün hizmetler, her markalaşma projesinde yer alan dört ana hizmet alanına göre dört birim üzerinden ele alınmaktadır.

BORDO İLETİŞİM

www.bordoiletisim.com

LAL TANITIM

www.laltanitim.com

NAR YAYIN

www.naryayin.com

ALEV DANIŞMANLIK

www.alevdanismanlik.com

COPYRIGHT © 2002-2018 
AJANS 869, LTD. ŞTİ.