Nar Yayın İmge

Nar Yayın

İnternet çağının en yeni yayın ve sosyal medya tekniklerine uyarlı çağdaş yayın projelerimizi bu birimimiz üzerinden sunuyoruz.
Çağdaş Yayın

Çağdaş Yayın Projeleri

Tasarladığımız tüm yayın projelerini çağın en yeni teknik imkanları ile hazırlıyoruz. Algı Tasarımı teknikleri kullanarak yayın projelerimizde okura en kısa sürede en çok bilgiyi ileten projeler tasarlıyoruz.
Tam Donanım

Tam Donanımlı Yayınlar

Yayın projelerimizi sadece masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara göre değil, aynı zaman cep telefonları ve tabletlere de uyum sağlayan özel ekran ayarları ile hazırlıyoruz.

Sanatsal Sunum Teknikleri

Tasarımlarımızı yayın sektörünün en kaliteli ve en etkileyici sunum teknikleri ile hazırlıyor, müşterilerimizin yayın projelerini okur ve izleyiciler için görsel açıdan en sanatsal hale getiriyoruz.
Bülten
İnternet Yayını
Kartvizit
E-dergi Yayını
Dergi Yayını
E-bülten Yayını
TV Program Yayını
Web TV Yayını
Defne Yılmaz

Defne Yılmaz

Yayın Yönetmeni, Ajans 869
"İnternet çağı öncesinde yurtdışında tanıtımın ilk adımı detaylı ve çarpıcı kataloglar hazırlayıp hedef ülkelere yollamaktı. Günümüzde ise artık sadece özenle tasarlanmış kaliteli bir internet sayfası yurtdışında başarılı bir izlenim yaratmak için yeterli oluyor."

BİRİMLERİMİZ

Sunduğumuz bütün hizmetler, her markalaşma projesinde yer alan dört ana hizmet alanına göre dört birim üzerinden ele alınmaktadır.

BORDO İLETİŞİM

www.bordoiletisim.com

LAL TANITIM

www.laltanitim.com

NAR YAYIN

www.naryayin.com

ALEV DANIŞMANLIK

www.alevdanismanlik.com

COPYRIGHT © 2002-2018 
AJANS 869, LTD. ŞTİ.