Alev Danışmanlık İmge

Alev Danışmanlık

Yurt dışında ticaret ve kültürel tanıtım için sosyo-ekonomik analizler ve kültürel raporlar hazırlar, ihracata yönelik danışmanlık hizmetleri sunar. 

Ticari Projeler

Türk ürünlerinin yurtdışında satışı ile ilgili iş ilişkilerini kurma, düzenleme, fuar ve benzeri ortamlarda temsil hizmeti ile yurtdışında mağaza açma gibi ihracata yönelik hizmetler sunuyoruz.

Turizm Projeleri

Türkiye'ye turist çekmek için gerekli hamleler hakkında danışmanlık hizmeti veriyor, Türkiye turizminin güç kazanması için yurtdışında Türkiye'yi tanıtan projeler hazırlıyoruz.

Kültürel Projeler

Türkiye hakkında kültürel tanıtım projelerini, Anadolu’daki hayat, gelenek ve göreneklerle ilgili araştırmaları, analizleri ve raporları uluslararası standartta etkin anlatım teknikleri ile hazırlıyoruz.
Ticari Danışmanlık
Tercümanlık
Kültürel Danışmanlık
Tarih Konularında Danışmanlık
MURAT KUTLUER

MURAT KUTLUER

Proje Müdürü

"Türk ürünlerinin ihracatı için her toplantıda Türkiye'yi iyi tanıtabilmek gerekiyor. Rekabet analizi aşamasında da Osmanlı'dan batıya göçmüş azınlıkların son yüzyıl içinde kültürümüzü komşu ülkelerin adı altında markalaştırdığını bilerek ve bunun uluslararası pazarlarda yarattığı sorunları hesap ederek ilerlemek gerekiyor."

BİRİMLERİMİZ

Markalaşma projelerinde ihtiyaç duyulan dört farklı uzmanlık alanına özel dört birimimizle hizmetinizdeyiz.

HER HAKKI SAKLIDIR © 2002-2024
AJANS 869, LTD. ŞTİ.